GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 7495506

nr 749 5506

Skål

Dia 35, keramik

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 mars 2012
kl 17:18:55

Tilgman Keramik