GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 7495506
nr 749 5506
Skål
Dia 35, keramik
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:18:55
300 kr
150 kr
250 kr
Tilgman Keramik